Addmefast ile Seo Dopingi Sağlayalım

Addmefast “bundan sonra adf diye kısaltacağım” genelde takipçi kazanmak, sosyal ağlarda içerikleri beğendirmek gibi işler için kullanılır. Bugün size adf ile nasıl seo çalışmalarınıza doğing yapabileceğinizi anlatacağım. Bunun için öncelikle ihtiyacımız olanlar:

Bir adet adf hesabı. Buradan alabilirsiniz.

Bir adet yeni twitter hesabı. Hesabınız yumurta kafa olmaz bi iki tane rastgele twit atıp hazırlanırsa güzel olur.

Bir adet yeni vk hesabı. Vk hesabınıza da bi resim ekleyip bi iki düzenleme yapabilirsiniz.

Asıl kullandığınız browser(tarayıcı)dan başka bir browser. Bu browserda yukarıda açtığınız twitter ve vk hesapları sürekli açık olacak böylece asıl hesaplarınızla paylaşım yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Bu hesaplar adf ile puan kazanmanızı sağlayacaktır. Bunlar dışında kendi seo çalışmanız için de almanızı önereceğim hesaplar var. Öncelikle paylaşımlarınız yaptırmanız için siteniz için açtığınız twitter, google+, facebook, youtube ve pinterest hesaplarınızın bütün ayarlarını gerekli şekilde tamamlayın. Bu işlemler bittikten sonra asıl yapacağımız işlere geleceğiz.

Adf kazadır/kazan mantığı ile çalışıyor. Siz başkalarının verdiği görevleri yaparak puan topluyorsunuz. Topladığınız puanlarla da başkalarına kazandırıyorsunuz. İlk başlıkta açtığınız hesaplar ile başkalarının görevlerini tamamlayın ve puan biriktirin. Örneğin twitterda takipçi isteyen birisi her takipçisine 7 puan veriyor. fake twitter hesabınız ile onu takip ederek 6 puan toplayabilirsiniz.

Twitterda bir takip yaparak 7 puan kazanabilirsiniz.
Twitterda bir takip yaparak 7 puan kazanabilirsiniz.

Asıl olay bu takipleri yapıp puan topladıktan sonra başlıyor. Siteniz için açtığınız hesaplarınızda nasıl paylaşım yapmanız gerektiğini backlink geliştirme başlangıç yazımda belirtmiştim. Her şeyi hemen sosyal ağlarda paylaşmayın. Paylaşımınızı yaptıktan bir süre sonra adf kullanarak paylaşımınızın sosyal mecralardaki paylaşım sayısını artırmanız gerekiyor. Yalnız sayılarda abartıya gidilmemesi mantıklı olacaktır. Örneğin siteniz ile ilgili attığınız tweeti 100 kişiye retweet yaptırmak mantıksız olacaktır. Retweet gibi paylaştırma seçeneklerinde toplam sayıyı paylaşım başına 10dan fazla tutmamanızı öneriyorum. Alacağınız takipçi yada sayfa beğenisi sayısında ise kısıtlama yok bence ama onu da bir güne yığmayın ve farklı günlere yayın. Böylece sosyal ağlarda yavaş yavaş çıkmaya başlarsını ve herşey daha doğal gerçekleşir.

Benim twitter icin uyguladığım formul soyle:
Her tweet icin 10 retweet
Her tweet icin 10 fav
Olabildigince fazla takipçi. Yalnız yumurta kafa olanlari listeden siliyorum ve gunluk en fazla 10 takipci kasiyorum. Hepsinin Türkiye kaynaklı olmasına dikkat ediyorum.

Facebook sayfalar için ise:
Sinirsiz sayfa beğenisi.
Sayfada paylasilan linkler icin en az 10 begeni.
Paylasilan linkler icin 5-10 arasi fb paylasimi.

Pinterest cok dogal gelişen bi platform. Pinterest icin 10 20 civari paylasim ve begeni iyidir.

Googleplus biraz sikinti. Tam olarak ne yapmaliyim pek cozemedim en dogali burda rastgele takilmak.

alkinkasap